Podłogi drewniane

To nasza specjalność. Dzięki swemu pięknu i funkcjonalności oraz nowoczesnym sposobom obróbki drewno na podłodze znakomicie sprawdza się w biurze, a praca w ładnym otoczeniu jest znacznie przyjemniejsza. Każdemu domowi zaś drewniana podłoga doda przytulności albo modernistycznego sznytu.

Koniecznie odwiedź nasz salon na ulicy Łódzkiej w Gdańsku a dobierzemy odpowiedni dla Ciebie produkt!

Pazurki domowych ulubieńców mogą pozostawiać ślady, więc gdy przyjdziesz do salonu, powiedz sprzedawcy, czego oczekujesz od podłogi i na jakie czynniki będzie narażona – będziemy mogli lepiej doradzić. Mamy drewno odpowiednie na nawet tak wymagające „pomieszczenia”, jak tarasy.

Specjalizujemy się w podłogach dębowych, ale do wyboru jest o wiele więcej, w tym drewno egzotyczne. Stawiamy na jakość i trwałość, dlatego drewniana podłoga od nas będzie cieszyć Twoje oko wiele lat.

Oferujemy deski podłogowe renomowanych producentów, co gwarantuje właściwe przygotowanie i zabezpieczenie materiału. Nowoczesne techniki – np. szczotkowania i olejowania – w wyjątkowy sposób wydobywają z desek podłogowych barwę i fakturę, dzięki czemu łatwo można nadać pomieszczeniom z drewnianą podłogą ów niepowtarzalny charakter.

W ofercie m.in. podłogi drewniane:

WIĘCEJ NASZYCH REALIZACJI:

DRZWI I PODŁOGI

 

ul. Łódzka 26
80-180 Gdańsk

(58) 304 70 11
drzwi-podlogi@o2.pl

DEKORACJA OKNA

 

Trakt św. Wojciecha 26
80-039 Gdańsk

(58) 301 97 74
dekoracjaokna@gmail.com

DEKORACJA OKNA - CITY MEBLE

 

Al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

(58) 301 01 81
city@orzeldesign.pl