Restauracja Jastny Dwór

Przedstawioną aranżację stworzyliśmy dla Restauracji Jastny Dwór. Jest to niezwykłe miejsce łączące w sobie nowoczesny i odważny design z dostojną, szlachecką nutą

Tak wyjątkowe wnętrze wymaga użycia wyjątkowych materiałów. Począwszy od podłóg gdzie wykorzystaliśmy wysokiej klasy jodełkę klasyczną Dąb Thermo olejowosk – produkcji Finishparkietu. Zastosowanie termowania podłogi powoduje zmianę właściwości oraz wyglądu danego drewna. W tym przypadku dąb stał się ciemniejszy i znacznie twardszy niż pierwotnie oraz wykazuje większą stabilność na zmiany temperatury. 

Do dekoracji okien wykorzystano szykowne welurowe zasłony z drobnym tłoczeniem linii z ekskluzywnej kolekcji Else. Bez wątpienia niezwykle unikatowy wzór przykuwający wzrok. Tkanina pięknie się układa. Gama kolorystyczna jest szeroka, a w przypadku powyższej aranżacji wybrano kolor w odcieniach niebieskiego, który doskonale się komponuje z kolorystyką restauracyjnej części lokalu. Całość tworzy elegancki wystrój i cieszy oko najbardziej wymagających.

DRZWI I PODŁOGI

 

ul. Łódzka 26
80-180 Gdańsk

(58) 304 70 11
drzwi-podlogi@o2.pl

DEKORACJA OKNA

 

Trakt św. Wojciecha 26
80-039 Gdańsk

(58) 301 97 74
 dekoracjaokna@gmail.com

DEKORACJA OKNA - CITY MEBLE

 

Al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

(58) 301 01 81
city@orzeldesign.pl

Orzeł Design
Restauracja Jastny Dwór