Versace w salonie fryzjerskim

Pierwsze skrzypce przy tej realizacji zdecydowanie gra tapeta od Versace. Sprawia wrażenie trójwymiarowej. Każde koło, geometrycznego wzoru wykończono metalizowaną farbą, która podkreśla ekskluzywny charakter i ekstrawagancję tapety. Najbardziej rozpoznawalny symbol marki – głowa meduzy zdaje się być zwieńczeniem symetrycznego wzoru. Dodatkowo jej winylowa powierzchnia zapewnia wysoką odporność na zmywanie i uszkodzenia mechaniczne. Elegancji dodaje sztukateria na ścianie oraz listwy.

Przy tym wnętrzu idealnie sprawdzi się polimer. Jest wyjątkowo odporny na uderzenia, wstrząsy oraz wodę. Dodatkową zaletą produktu jest fakt, że się nie kruszy ani nie wypacza. Są zatem idealnym wyborem na podłogach, które wymagają regularnego czyszczenia. Drzwi idealnie korespondują ze sztukaterią na ścianach. Był to celowy zabieg. W oknach zastosowaliśmy drewniane żaluzje na taśmie o wyjątkowym wzorze, które idealnie zgrywają się z całością salonu.

Biorąc pod uwagę specyfikację lokalu i wzmożoną eksploatację podłogi zastosowaliśmy najwyższa klasę ścieralności, które spotyka się przede wszystkim w pomieszczeniach użytkowych. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania a technologia Aqua Protect skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wody.

DRZWI I PODŁOGI

 

ul. Łódzka 26
80-180 Gdańsk

(58) 304 70 11
drzwi-podlogi@o2.pl

DEKORACJA OKNA

 

Trakt św. Wojciecha 26
80-039 Gdańsk

(58) 301 97 74
 dekoracjaokna@gmail.com

DEKORACJA OKNA - CITY MEBLE

 

Al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

(58) 301 01 81
city@orzeldesign.pl

Orzeł Design
Versace w salonie fryzjerskim